LOVECKÁ SVÍTILNA


  1. AKCE do 21.7.2019 Svítilna s příslušenství + montáž na hlaveň, nebo na optiku + barevný filtr(na výběr zelený nebo červený), jen za 1099kč

Set obsahuje: svítilnu se spínačem na kablíku, Li-on nabíjecí baterii, nabíječku, montáž na hlaveň, barevný difuzní filtr a plastový kufřík. 

Nová, menší, lehčí a s větším dosvitem.
Cena celého kompletu (svítilna s příslušenstvím, montáž a barevný filtr) je 1199kč ,(kompletní set obsahuje jednu z montáží: montáž na hlaveň nebo montáž na optiku 25,4 nebo na 30mm tubus puškohledu).

Kvalitní lovecká svítilna s dosvitem 300m. Svítilna má pouze jeden režim svícení(nemá žádný režim blikání, který se nahodile spouští jako je to u levnějších svítilen). Svítilna je v celokovovém-duralovém provedení. Spínač na kablíku je kvalitní s uváděnou životností 100tisíc sepnutí - nikoliv jako u levnějších takzvaný dotykový spínač, který má životnost několik týdnu, pak z oxidují kontakty a svítilna postupně přestává svítit).

Kvalitní duralová Weaverová montáž na puškohled , který se běžně používá pro upevnění puškohledů, takže svítilna vždy svítí naprosto rovnoběžně s puškohledem a to i po několikerém rozpojení dvoudílné montáže. Výběr ze tří typů montáže: montáž na hlavěň, montáž na průměr tubusu 25,4 nebo na průměr tubusu puškohledu 30mm.
 Barevný filtr: Pokud se svítilna používá příliš často stává se, že po delší době začne zvěř na světlo reagovat. V tomto případě je potřeba přikoupit barevný difuzní  filtr, které ostré bílé světlo změní na mdlé barevné přisvícení, velmi podobné měsíčnímu svitu.
Na vše záruka 24měsíců + možnost vrátit zboží v originálním obalu do 14nácti dnů po dodání bez udání důvodu. Poštovné a dobírkové 110kč. Vše pravidelně zkoušeno v praxi ve smíšené honitbě na vysočině - prodávám pouze to co opravdu funguje Posílám druhý den po objednání na dobírku poštou. 

Balení kompletního setu obsahuje: 
Svítilnu se spínačem na kablíku
Li-on nabíjecí baterii na 60minut
Nabíječku
Montáž na hlaveň, nebo montáž na puškohled 25,4mm, nebo 30mm(nutno upřesnit v objednávce)
Barevný difuzní filtr(červený nebo zelený)
Kompletní set stojí 1199kč + 110kč poštovné/dobírkové

Samostatně lze zakoupit:
Barevný filtr.....194kč
Svítilnu se spínačem, li-on baterii a nabíječku......710kč
Montáž na puškohled(na tubus 25,4mm nebo 30mm).......194kč
Montáž na hlaveň.......210kč
Náhradní Li-on baterii......138kč

Ke každé zásilce je třeba připočíst poštovné/dobírkové ve výši 110kč
Zasílám českou poštou na dobírku, nebo osobní vyzvednutí.