LED

Led osvícení vnadiště je založeno na principu nasvětlení pozadí za vnadištem nepatrným LED světlem, které je však velmi dobře vidět v optice. Po aktivaci koncového spínače dojde k zapnutí přijímače na dobu cca 15 minut a rozsvícení LED pásku na téměř neviditelnou úroveň osvitu. Po tuto dobu lze ovládat zapnutí/vypnutí nebo intenzitu svítivosti LED pásku pomocí dálkového ovladače. Po příchodu zvěře na vnadiště a po aktivaci koncového spínače, počkat až si zvěř zvykne na minimální úroveň osvitu pozadí a potom případně osvit zesílit pomocí dálkového ovladače. Po uplynutí doby aktivace cca 15 minut se přijímač automaticky vypne. Na jedny tužkové baterie vydrží až 300 zapnutí.
Při používání kvalitního puškohledu stačí zcela minimální a prakticky okem nepozorovatelné osvícení pozadí. Pokud je pásek nastaven dálkovým ovladačem na maximální intenzitu osvětlí pozadí vnadiště stejně jako velmi výkonná svítilna. 

Umístění LED Pásku:
Ideální umístění LED pásku je ve vzdálenosti 6-10 metrů za vnadištěm, na jednoduché rampě z kulatiny ve výšce 1,5 metru, tak aby světlo LED pásku, které svítí pouze kolmo k umístění, směřovalo bud dolů, nebo pryč od vnadiště. LED pásek svítí pouze kolmo dolů a měl by osvětlovat pouze pozadí za vnadištěm.

Umístění přijímače:
Přijímač musí být umístěn na přímý dohled od vysílače, ideálně ve výšce minimálně 1 metr nad zemí. Bezdrátový přenos mezi vysílačem a přijímačem funguje na vzdálenost 50 až 60 metrů.

Cena kompletu: 1099kč
Poštovné: 110kč
Zasílám českou poštou na dobírku, nebo osobní vyzvednutí.
Záruka: 3roky + možnost vrátit zboží do 30ceti dnů bez udání důvodu